o

O mnie

Lat doświadczenia
zabiegów
szczęśliwych klientów

Dzień dobry!
Nazywam się Marzena Woskowicz.

Jestem ekspertką tzw. branży „beauty”, chociaż zdecydowanie  wolę nazwę branża estetyczna. Z wykształcenia jestem kosmetologiem, technologiem kosmetyków oraz dermotrychologiem. To dzięki mojej wiedzy wyniesionej ze studiów, licznym kursom i szkoleniom oraz wieloletniemu doświadczeniu osiągam niewiarygodne rezultaty bez użycia skalpela.

Wierzę, że w moim Gabinecie znajdziecie zabiegi, które istotnie wpłyną na poprawę jakości Waszego życia. Nieustannie wspieram wszystkie działania, które przyczyniają się do poprawy zdrowia, samopoczucia i wzrostu własnej wartości.

Istnieją dowody na to, że poprawa wyglądu zewnętrznego ma ogromny wpływ na naszą psychikę. Zdrowe, mocne i piękne włosy poprawiają samoocenę zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn a osoby z zadbanymi włosami są lepiej odbierane w społeczeństwie i obdarzane są większym zaufaniem. 

Utrzymanie młodego wyglądu skóry i zdrowych włosów pozytywnie wpływa na wydłużenie aktywności życiowej osób dojrzałych, dlatego nie odkładajcie decyzji o przyjściu do kosmetologa, trychologa na emeryturę, bo może być za późno. 

Rozwijam więc to, co potrafię robić najlepiej. Specjalizuję się w trychologii i kosmetologii estetycznej, abyście mogli czuć się pewni siebie, a wygląd zewnętrzny był odzwierciedleniem Waszych piękny serc.