B

Bony podarunkowe

Podaruj wyjątkowy prezent bliskiej osobie. To nie tylko podarunek — to piękny gest, który mówi: „Myślę o Tobie, dbam o Ciebie i Twoje dobre samopoczucie”.

Daj swojej bliskiej osobie możliwość odprężenia i relaksu. Wybierz bony podarunkowe Herbell. Relaksacyjne, odżywcze zabiegi na twarz i włosy są uwielbiane przez moje klientki, a teraz możesz sprawić, że ktoś bliski również doświadczy tego niesamowitego dobrodziejstwa.

Bon podarunkowy, zapakowany w piękne i ekskluzywne pudełko, to elegancki symbol troski i miłości.

Wspaniała przyjemność, która pozostanie w pamięci na długo. Bo dobre doświadczenia pamięta się dłużej, a zabiegi Herbell zapewnią niezapomniane chwile relaksu i piękna.

Niech te święta, urodziny czy inna okazja będą wyjątkowe. Kup teraz i spraw swojej bliskiej osobie upominek, który dostarczy nie tylko piękno, ale i niezapomnianych doświadczeń!

bony-podarunkowe-herbell

Więcej informacji?
Zadzwoń na numer: +48 500 724 156
lub napisz: marzena@herbell.pl

Regulamin bonów podarunkowych

1.       Bon podarunkowy jest ważny na określoną kwotę lub upoważnia do skorzystania z wyszczególnionej na nim usługi.

2.       W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 500 724 156, bądź formą e-mailową na adres: marzena@herbell.pl

3.       Podczas rezerwacji terminu wizyty prosimy o poinformowanie, że formą płatności za zabieg będzie bon podarunkowy.

4.       Przed zrealizowaniem zabiegu prosimy o okazanie bonu podarunkowego.

5.       Bon podarunkowy nie podlega zwrotowi, wymianie na gotówkę i nie jest wydawana z niego reszta.

6.       Nie ma możliwości wymiany bonu na produkt.

7.       Przed wykonaniem zabiegu stanowiącego wartość bonu podarunkowego następuje kwalifikacja do zabiegu na podstawie indywidualnej konsultacji i wywiadu. W przypadku niezakwalifikowania obdarowanego do zabiegu z powodów zdrowotnych lub indywidualnych Gabinet zastrzega sobie prawo do zaproponowania innego, odpowiednio dobranego zabiegu, z zastrzeżeniem, że jego wartość nie przekroczy wartości otrzymanego bonu.

8.       Bon podarunkowy upoważnia do skorzystania z usługi w Gabinecie zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego bonu.

9.       Termin ważności bonu podarunkowego umieszczony jest na bonie i zostaje uzgodniony podczas jego zakupu.

10.   Bon podarunkowy może zostać zrealizowany podczas kilku wizyt w Gabinecie.

11.   Posiadacz bonu może przenieść go na osoby trzecie.

12.   Warunkiem wykonania zabiegu jest podanie wszelkich informacji standardowo wymaganych przez kosmetologa w procesie kwalifikacji do zabiegu.